Zavřít
9. 5. 2023

START DAY KVĚTEN 2023

Na trhu START brzy uvítáme již několikátou společnost. Český výrobce městského mobiliáře míří na trh START a během živého vysílání představí svůj příběh investorům. Právě díky stále přibývajícímu počtu emitentů jsme se rozhodli START DAY rozdělit do dvou dnů plných prezentací pro investory jak stávajících, tak i zmiňovaného budoucího emitenta. Níže nejdete veškeré informace, harmonogramy i odkazy na prezentace emitentů (postupně doplňovány).


Pondělí 15. 5. 2023 – stávající emitenti

Reporting firem trhu START (roční výsledky 2022 a další novinky). Investoři se mohou prezentací zúčastnit pouze online. Dotazy můžete položit nebo napsat do chatu během online schůzky.

Jelikož společnost Pilulka Lékárny bude reportovat i prezentovat informace o připravovaném úpisu, tzv. SPO, investoři se mohou prezentace zúčastnit buď osobně (limitovaná kapacita a nutná registrace) nebo online. Dotazy můžete položit nebo napsat do chatu během online schůzky.

Úterý 16. 5. 2023 – IPO MMCITÉ + stávající emitenti

Druhý den jako první vystoupí se svou prezentací firma, která se připravuje vstoupit na trh START. Investoři se mohou prezentací zúčastnit osobně (limitovaná kapacita a nutná registrace) nebo online. Dotazy můžete zasílat do aplikace Slido nebo napsat do chatu pod živý přenos na Youtube.

  • 9:30 MMCITÉ

Odpoledne proběhne reporting zbylých firem trhu START (roční výsledky 2022 a další novinky). Investoři se mohou prezentací zúčastnit pouze online. Dotazy můžete položit nebo napsat do chatu během online schůzky.

Informace budou postupně doplňovány.