Údaje o trhu

Aktuální data z obchodování (zpožděná 15 minut) naleznete v kapitole Údaje o trhu. Jednak je zde zobrazen souhrn nedůležitějších dat podle jednotlivých burzovních trhů, zároveň si kliknutím na jednotlivé cenné papíry můžete zobrazit velmi podrobné údaje o daném cenném papíru, prohlédnout si grafy vývoje kurzů či historii. Kromě aktuálních dat jsou v této kapitole uživatelům k dispozici také rozsáhlé statistické údaje.

Akcie
Dluhové cenné papíry
Investiční fondy
Strukturované produkty
OTC
Statistika
Oficiální kurzovní lístek

 

Indexy

Aktuální hodnoty indexů včetně jejich popisů naleznete v samostatné kapitole Indexy.

Hodnoty indexů
Popis indexů

 

Obchodování

Obsahem této kapitoly jsou obecné informace o obchodování jako kalendář burzovních dní či harmonogram burzovního dne, seznam členů burzy nebo popis hlavních trhů Burzy cenných papírů Praha.

Informace o obchodování
Trhy
Členové burzy
Tvůrci trhu a patroni
Zúčtování a vypořádání

 

Průvodce burzou

Začínající investoři stejně jako firmy, které zvažují získání kapitálu prostřednictvím vstupu na Burzu cenných papírů Praha, naleznou mnoho užitečných informací v kapitole Průvodce burzou.

Průvodce pro investory
Průvodce pro emitenty

 

Moje burza

Obecně všichni, kteří se zajímají o obchodování na burze, mohou vyzkoušet zcela novou službu nazvanou "Moje burza". Do té se může kdokoliv zdarma zaregistrovat a posléze přihlásit pomocí šedého tlačítka v pravém horním rohu stránek. Po registraci a přihlášení si uživatel může sestavit své virtuální portfolio cenných papírů, nastavit alarmy upozorňující na předem definované změny a mnoho dalších věcí.

Základní informace o službě Moje burza
Návod na používání služby Moje burza
Registrace uživatele

 

Pravidla, předpisy a technické informace

Odkazy na pravidla a předpisy a zároveň technické informace k napojení na odběr dat apod. se nacházejí ve spodní části stránek.

Legislativa
Download výsledků