Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Novinka

Burza pokračuje druhou řadou cyklu přednášek pro začínající investory

Po úspěchu pilotního cyklu v první polovině tohoto roku odstartovala Burza cenných papírů Praha spolu se svými partnery 4. září druhou, podzimní řadu videopořadu "ABCD začínajícího a mírně pokročilého investora". Tento cyklus přednášek je cílen zejména na studenty vysokých škol neekonomických směrů, ale díky živému streamování jednotlivých dílů na internetu a archivu již odvysílaných dílů je dostupný komukoliv, kdo se chce o investování (nejen) na kapitálovém trhu dozvědět více.

V druhé řadě pořadu nabídnou přední domácí odborníci více expertních tipů zasazených do kontextu dění na trzích. Jednotlivé díly opět připravuje a moderuje Roman Chlupatý, který je zkušeným ekonomickým publicistou a konzultantem specializujícím se na globální ekonomiku a politiku. Sudé týdny jsou věnovány seminářům, které se konají od 17.30 do 19.00 ve Studiu Burza v Burzovním paláci, liché pak dobrovolnému samostudiu (organizátoři doporučí materiály).

Živě je možné semináře sledovat díky mediálnímu partnerovy akce, Investičnímu webu na jeho Youtube kanálu (živě sledujte zde). Archiv odvysílaných dílů stejně jako seznam chystaných dílů je k dispozici přímo na stránkách burzy (zde).