We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. By using this website, you agree to this use. More information Close

News

Ročenka Burzy cenných papírů Praha, a.s., za rok 2003

Dnešním dnem zpřístupňujeme návštěvníkům našeho webu stejně jako v předchozích letech elektronickou verzi statistické ročenky burzy za rok 2003. Ke konci lednu bude Ročenka k dispozici v sídle burzy rovněž ve formě CD ROM.

Elektronická verze Ročenky je letos řešena přehledněji včetně odkazů na jednotlivé kapitoly. Úvodní část Ročenky je textová a obsahuje přehled významných událostí uplynulého roku spojených s činností burzy, popis burzovních trhů, obchodních segmentů včetně vypořádání, indexů akciového trhu a popis distribuce burzovních informací.

Ve statistické části Ročenky jako obvykle najdete komplexní statistický přehled výsledků obchodování včetně srovnání s předchozími lety, základní informace o nových i vyřazených emisích a všech změnách, ke kterým došlo na burzovních trzích v průběhu uplynulého roku. Statistická část se v kapitole Cenné papíry na burzovních trzích rozšířila o přehled všech emisí akcií a dluhopisů obchodovaných na burze k 31. 12. 2003.

Závěrečná část pak tradičně obsahuje přehled členů burzy a kontaktní údaje.